Palouček

Hry ke stažení zdarma, filmy ke stažení zdarma, MP3, programy, cracky a spousta dalšího na Paloučku

Jak stahovat...

Torrent

Nevíte-li, co to torrent je a jak se stahuje - čtěte dále...
Abyste vůbec mohli torrent stahovat, potřebujete nějakého torrent klienta, je jich hodně. Jednoho můžete najít i na našich stránkách - zde. (uTrorrent 1.7.7)

- Klienta jednoduše nainstalujte a otevřete.

- Podívejte se do nastavení a zkontrolujte vše potřebné od místa ukládání torrentů, až po nastavení sítě.

-  Následně stáhněte nějaký torrent soubor, např. nějakou hru.

- Jestli si počítač automaticky nenajde torrent klient ve kterém torrent otevřít,  tak cestu zadejte ručně (Otevřít v programu)

- Jakmile máte torrent v klientu, většinou stahování začne automaticky, pak už jenom čekat a čekat...

Problémy s rychlostí

Může se vám stát, že se torrent prostě nestahuje. Rychlost sotva přesáhne pár kilobitů, nebo se vůbec nerozjede.  To je většinou způsobeno tím, že soubor sdílí málo lidí (tzv. Seedy a Peery) proto když vyhledáváte torrent třeba na www.mininova.org, snažte se hledat ty, které mají seedů a peerů hodně. Zkoušet ty, u kterých je peerů a seedů 0 opravdu nemá smysl.

Dalším nepříjemným faktorem pomalé rychlosti je problém s IP adresou, pokud máte IP veřejnou, tak není problém, ale když máte IP anonymní - problém může nastat. Je to způsobeno tím, že se vám vlastně zavře jedna cesta k P2P síty, přes kterou soubory stahujete. Zjednodušeně se na vás nemůže žádný účastník napojit a sdílet soubor s vámi, takže vy využijete jenom malou část vaší celkové rychlosti.
Tento problém se řeší celkem nepříjemně, musíte zavolat vašemu distributorovi sítě a požádat o změnu IP z anonymní na veřejnou.
________

Krum
Žádné komentáře